Print 🖨 PDF 📄
2010 BLACK TEAM
# Name Summer Team Winter Association Pos
1 Kaden Hogfoss Fighting Sioux Mayville, ND G
4 Xander Burgeson Fighting Sioux Detroit Lakes F
8 Lukas Mork Minnesota Crusaders White Bear Lake D
9 Devin Krafty SW Minnesota Frostbite Andover F
10 Tyler Morberg Fighting Sioux Detroit Lakes D
11 Ian Nelson SW Minnesota Frostbite Windom F
20 Ryan Adsero Fighting Sioux Fargo F
24 Kason Linn Fighting Sioux West Fargo F
40 Spencer Blonigen Midwest Mustangs Elk River G
64 Henry Wuitschick Fighting Sioux Fargo D
66 Jayden Thorstad Fighting Sioux West Fargo F
71 Nash Dietz SW Minnesota Frostbite Spirit Lake F
72 Lindsey Lorenson Iron Range Blast Warroad F
86 Emily Linn Fighting Sioux West Fargo F
87 Sullivan Braaten Fighting Sioux Detroit Lakes F
96 Brendan Price SW Minnesota Frostbite Marshall F
Brett Hoselton (Fighting Sioux)

 

2010 WHITE TEAM
# Name Summer Team Winter Association Pos
1 Max Kranzler SoDak Solar Bears Watertown G
4 Boston Butler SoDak Solar Bears Watertown F
8 Cole Meyer SoDak Solar Bears Aberdeen D
9 Paxton Dallmann SoDak Solar Bears Aberdeen F
10 Kaleb Bohling SoDak Solar Bears Watertown F
11 Cody Meyer SoDak Solar Bears Aberdeen F
20 Chase Thayer Rum River Renegades Osseo-Maple Grove F
24 Easton Gessell Rum River Renegades Becker-Big Lake D
64 Luke Jarombek Skeeters Centennial F
66 Max Bergerson Skeeters White Bear Lake F
71 Niklas Hanson Rum River Renegades Anoka D
72 Hoyt Bader SoDak Solar Bears Tri-City F
96 Emma Schleusner SoDak Solar Bears Watertown D
Brent Meyer (SoDak Solar Bears)

 

2010 GREEN TEAM
# Name Summer Team Winter Association Pos
1 Austin Wiemann Midwest Warriors Princeton G
4 Rielyn Zilmer Midwest Warriors D
8 Dylan Burke Midwest Warriors F
9 Anthony Springer Miracle Osseo-Maple Grove D
10 Beau Schoon Midwest Warriors D
11 Ayden Armagost Midwest Warriors Coon Rapids F
20 Davis Wuertz Western Minnesota Wolverines River Lakes F
24 Bennett Heying Western Minnesota Wolverines River Lakes F
40 Jamison Zerwas Midwest Warriors North Branch G
64 Hudson Fleischhacker Western Minnesota Wolverines River Lakes D
66 Jack Heying Western Minnesota Wolverines River Lakes D
71 Carter Stavros Western Minnesota Wolverines River Lakes F
72 Ayden Miller Midwest Warriors F
86 Easton Arneson Midwest Warriors Saint Francis F
Adam Arneson (Midwest Warriors)

 

2010 GOLD TEAM
# Name Summer Team Winter Association Pos
1 Gabriel Pierce Northern Storm Superior G
4 Grayson Steckelberg Northland Moose Bozeman F
8 Casey Vernon Northern Storm Cloquet D
9 Owen Cawcutt Northern Storm Cloquet D
10 Isaac Jacklitch North Metro Wild Spring Lake Park F
11 Sean Gallagher North Metro Wild Blaine F
20 Hudson Lykken Midsota Lakers Sartell F
24 Kaleb Klett Northland Moose Devils Lake F
64 Landon Norton Northern Storm Superior F
66 Bryson Elliot Northern Storm Duluth F
71 Gavin Modeen Northern Storm Superior D
72 Carter Utt Northern Storm Duluth F
86 Leif Matthes North Metro Wild Blaine F
87 Patton Lebeck Midsota Lakers Sartell F
Anthony Pierce (Northern Storm)